MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu

Meist

Kes me oleme?

MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu on tegutsenud alates 2005. aastast ning proovib vähendada kodutute loomade hulka, otsides neile uusi kodusid. Esialgu hoiti loomakesi vabatahtlike kodudes, kuid alates 2013. aastast on Turvakodu käsutuses ka varjupaigale sobivad ruumid, kus praegusel hetkel resideeruvad enam kui pooled meie hoole all olevatest loomadest. Varjupaiga eesmärgiks on aidata väärkoheldud, hüljatud ja kadunud loomi, andes neile turvalise ajutise varjupaiga ja aidates neil leida uue kodu. Kõik varjupaiga loomad saavad täieliku arstiabi – nad steriliseeritakse, vaktsineeritakse ja tehakse parasiiditõrjet. MTÜ toetab ka kogu ühiskonnas loomade heaolu arendamist ning teeb kõik endast sõltuva loomadega seonduvate murede lahendamiseks. Igal aastal leiab MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu uue kodu enam kui 200 loomale.

Põhikiri
Privaatsuspoliitika

Kui oled mõelnud mõne neljajalgse sõbra võtmisest ja soovid aidata neid, kellel pole elus kõik just kõige paremini läinud, oled just õigel lehel!

Nii Kuressaares kui mujal Saaremaal on väga palju kodutuid kasse. Osa päris metsikud, keda kodustada raske. Teised sõbralikud, kes tahavad olla inimese lähedal ja vajavad kodusoojust. Püüame neid siis koos aidata! Kodutuid koeri on meil vähem, kuid siiski leidub abi vajajaid.

MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu tegutseb praegu tänu annetustele ja Saaremaa omavalitsuse toetusele. Meil on turvakodus kaks palgalist talitajat ja käputäis aktiivseid vabatahtlikke.

Meie eesmärgiks on väärkoheldud, hüljatud ja kaotatud loomadele lühiaegselt elamisväärsete elutingimuste loomine, võimalusel neile uue kodu leidmine, kastreerimine/steriliseerimine, vaktsineerimine ja märgistamine. Selleks tööks on meil aga  vaja ka hoiukodusid, et tagada loomade parem hoolitsus. Hoiukodu on koht, kus vabatahtlikud oma kodus loomade eest hoolitsevad, kuni endise või uue kodu leidmiseni.

Kõigega, mis seni tehtud, saab tutvuda meie vanal kodulehel arhiiv.saareloomad.ee

Majandusaasta aruanded