MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu

Kassid

Kassi võtmiseks tuleb täita kassivõtja küsimustik ja saata see aadressile saareloomad@saareloomad.ee

Täiskasvanud kassid

Kõik Kassikodus või hoiukodudes kodu ootavad täiskasvanud kassid. Kasside eest palub Turvakodu uuelt omanikult annetusena 70 eurot, mis on vaid väga väike osa kassile tehtud meditsiinilistest kulutustest ja mille eest saame aidata järgmisi abivajajaid. Looma võtjaga sõlmitakse leping. Välismaale reisiva kassi puhul lisandub loovutustasule ka europassi hind 10 eurot. Kõik kojuminejad saavad kaasa Royal Canini stardipaki, mis sisaldab krõbinapakki ja mänguasja.

Kassipojad ja noorukid

Kõik Kassikodus või hoiukodudes kodu ootavad kassipojad ja kuni 1.5 aasta vanused noorukid. Kassipoegade eest palub Turvakodu uuelt omanikult annetusena 50 eurot, mis on vaid väga väike osa kassile tehtud meditsiinilistest kulutustest ja mille eest saame aidata järgmisi abivajajaid. Annetuse suurus sõltub loomale tehtud protseduuridest. Looma võtjaga sõlmitakse leping. Välismaale reisiva kassi puhul lisandub loovutustasule ka europassi hind 10 eurot. Kõik kojuminejad saavad kaasa Royal Canini stardipaki, mis sisaldab toidukaussi, krõbinapakki ja mänguasja.

Galerii kõikidest kodu otsivatest kassidest on nähtav meie Facebooki albumites:

Kodu leidnud kasse näeb:

Võib juhtuda, et Turvakodus on uusi tulijaid, kellest veel pilti ja infot lehele pole jõudnud. Seega võta julgelt ühendust ja tule kiisudele külla!

Tutvu ka meie hinnakirjaga.