MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu

Paku hoiukodu

Otsime inimesi, kes sooviksid hakata turvakodu loomadele hoiukoduks. Hoiukoduks (või kasupereks või asenduskoduks) olemine tähendab looma eest hoolitsemist seni, kuni loom leiab endale kodu ehk endise või uue omaniku. Või kasside puhul ka kuni nad on valmis minema meie Kassikodusse teiste kasside sekka. Mõnel juhul tähendab see mõnda nädalat, teisel mitut kuud või hoopis sulle sobivat ajaperioodi.

Kõige enam vajavad hoiukodu erivajadustega loomad, kes mingil põhjusel ei saa veel uude koju minna. Loom võib veel olla liiga nõrk, väike või ka liiga taltsutamatu, kui tegemist on näiteks tänavaloomaga, kellel on olnud väga vähene kokkupuude inimestega. Arvestada tuleb ka sellega, et sageli vajavad hoiukodu hoolde antavad loomad rohkem tähelepanu kui teised loomad.

Pakkudes kasuperena abivajavale loomale oma aega, energiat ja kodu, aitad Sa looma ette valmistada minekuks tema päriskoju ning vähendada turvakodu ülekoormatust.
Turvakodu pakub kasuperele oma igakülgset abi, sealhulgas veterinaartoimingute eest hoolitsemist ning vajadusel ka söögiks vajaliku pakkumist. Kasuperelt ootame, et nad pühendaksid loomale aega, hoolitsust, mõnusat paika nende kodus ning hulgaliselt armastust looma vastu.

Hoiukodu pakkumiseks kirjuta meile: saareloomad@saareloomad.ee

Või jäta meile teade siin…


Abiks oli: www.varjupaik.ee