Mihkel

Mihkel

Hoiukodus (alates 29.10.2020)

Kodu ootamas juba 1298. päeva.

29.10.2020 koos kolooniakaaslastega Vendiselt turvakodusse jõudnud isane kass, vanus tuleku hetkel umbes 6 aastat.
Mihkel sattus meie hoole alla perenaise hooldekodusse mineku tõttu.
Kassidele ei palunud abi mitte nende perenaine, vaid naabrinaine kelle kaela peale ja toita see mitmekümnepealine steriliseerimata-kastreerimata kassiarmee süüdimatult jäeti.
Turvakodusse jõudis neli pesakonda poegi koos emmedega, täiskasvanud isased, osad arad et mitte öelda metsikud, osad aga sõbralikud ja paimaiad.
Mihkel, kes algul oli arg ja rusikad rullis ka lahkelt peksa pakkus, osutus aja möödudes päris mõnusaks poisiks. Ilmselt kohanemisraskustest ja stressist tingitud tigedus on asendunud nurru ja pailembusega, vaid teiste kassidega läheb tal aegajalt ütlemiseks, eriti toidukausside juures.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02tVDn4KEmrwUSNHhzMxwqddLQ9yueMgW11zyfpUQQTsvipa3ayDJjypD3VFpTJ1VBl&id=100008805425446

Mihkel on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud ja võtab hea meelega vastu ka külalisi.
Koju läheb meie paks ja pontsakas poiss lepingu ja loovutustasuga, huvilistel tuleb eelnevalt täita ankeet, mille leiab meie kodulehelt https://saareloomad.ee/kodu-otsivad-loomad/kassid/

Kui soovid muuta Mihkli maailma ja talle head kodu pakkuda, siis kirjuta saareloomad@saareloomad.ee, helista 58370708 või saada sõnum FBsse.
Mihkel ootab ja loodab…

Sündinud: 29.10.2014

  • Kastreeritud
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud