MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu

Annetamistingimused

Kuidas Sinu annetus aitab?

Kassid ja vahel ka mõned koerad jõuavad meie juurde tänavatelt, lautadest, metsa hüljatuna, kahjuks viimasel ajal üha sagedamini ka kodudest, kus nad erinevatel põhjustel üleliigseks jäävad. Meie Kassikodus ja hoiukodudes ootab oma päriskodu stabiilselt 150-200 kassi. Oma uude koju kolib igal aastal üle 200 kassi. Kõik koju minevad kassid on terveks ravitud, kiibitud ja neutraliseeritud. Ühtegi looma ei eutaneerita ilma meditsiinilise näidustuseta ja ilma mõjuva põhjuseta. Kõik see nõuab väga palju raha ja tööd. Tegutseme põhiliselt annetuste toel, pisut aitab ka Saaremaa vallalt saadav looma 14 päeva ülalpidamisraha. Peale kahe põhikohaga koristaja oleme kõik vabatahtlikud, kogu annetustest kogunev raha läheb loomadele. Sinu annetus aitab meil päästa rohkem hädalisi – vigastatuid, nälginuid, väärkohelduid. Mida rohkem on meil raha, seda suurem on meie võimekus ja seda rohkematel loomadel on lootus meie kaudu endale soe ja armastav kodu leida.

Annetusi kogume vastavuses annetuste kogumise hea tavaga.

Annetuse tegemine läbi vormi

Kui kasutad annetuse tegemiseks meie kodulehe vormi, vali kõigepealt, kas soovid teha ühekordset annetust või püsiannetust. Seejärel täida vajalikud väljad, vali annetatav summa ja kliki vastava internetipanga logol, mille kaudu soovid annetust teha. Kasutusel olevad makseviisid on: LHV, Coop Pank, Swedbank, SEB, Luminor ja Pocopay.

NB! Pärast tasumist vajuta kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Annetuse valuutaks on euro.

MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu on isikuandmete vastutav töötleja, edastame maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile