Palume abi

Palume abi

Minul on täna terve päev olnud kurb meel.. Kurb meel ühe kiisu pärast. Hommikul tööle minnes nägin teda tee ääres, jäin seisma, et pilti teha (olen MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodus vabatahtlik). Kiisu seisab vaevu püsti, silm on haige. Tal ei olegi muud kui kaks konti, nii halvasti kui see ka ei kõlaks, isegi kusehaisu pole.
Napilt jõudsin õigeks ajaks koosolekule, kuid peale seda kihutasin teda püüdma, oli jaksanud paar sammu edasi liikuda.
Teda puuri pannes, üks naaber küsis, et kas see minu kass, ütlesin et ei ole, kuid tutvustasin end. Teate, mis välja tuli!? Sellel kiisul on kodu, sealsamas. Tal on kodu ja ta on nii haige, et ei seisa püstigi ning teda lastakse õue-linnas ja tee äärde?!
Veel hullem, kiisu on võetud meie juurest.
Pere rääkis, et on suured tervisehädad ning ei ole midagi teha, et eutanaasia oleks vist kõige parem ja lihtsam…samas ehk päike teeb asja paremaks!
Kiisul on neerupuudulikus, tugev vedelikupuudus, herpes. Tal on vaja ravi ning pidevat head ja kvaliteetset toitu. Pere ütles, et nad on ühe korra temaga ravi läbi teinud ja neil ei ole selleks lihtsalt raha…
Ütlesid, et võin kassi kasvõi kohe kaasa võtta, kui nendele arvet ei tule. Mina enda kiisudega ei suudaks kunagi niii teha….!
Panen siia ka kaks pilti.
Me toome kiisu hommikul ära, kuid meil on vaja abi, rahalist abi! PALUN, kellel vähegi võimalik, aidake- iga euro on abiks!!!
Ülekande saab teha MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu arvele: EE931010220047924016
Märksõnaks pange Enserdi Matu.
PALUN AIDAKE PISIKEST JA NOORT POISSI!!!:(

Enserdi Matu
Enserdi Matu
Matu
Matu

Lisa kommentaar