Truu sõber Semu

Truu sõber Semu

Semu reklaamides kirjutasime nii: “Semu on koer, kellega me varemgi oleme mitmel korral tegelenud. Veebruari algul nähti teda jälle hulkumas. Veterinaar vaatas koera üle ja kinnitas, et koer on alatoidetud ja parasiite täis. Parasiidid said tõrjutud ja Semu ise neljapäeval, 06.02.14 hoiukodusse toimetatud.

Semu on suur ja väga sõbralik. Kahjuks on ta enamiku oma elust pidanud elama ketis ja aegajalt on ta olnud väga kõhn. Pererahvas kahjuks ei tunnista, et on looma pidamisel midagi valesti teinud ja ka linnaametnik, kes kunagi kohale kutsutud sai, ei leidnud, et midagi pahasti oleks.

Seekord lahkus pererahvas välismaale, jättes koera sugulaste hoolde, kes ilmselt kogu aeg koeral silma peal hoidmas käia ei saanud.

Nüüd aga otsime Semule uut kodu!

Semu on oma nime igati väärt, ta on tõeline semu. Niiskest ninast liputava saba otsani truudust ja sõprust täis. Semu on umbes 7 aastane, kuid sellest numbrist ei tasu end heidutada lasta – kvaliteetse toidu, tervisliku eluviisi ja hea hoolitsuse korral on tal veel pool elu ees. Semu on piisavalt suur, et lühemad inimesed ei pea tema paitamiseks väga kummardama, kuid mitte väga suur. Talle sobib kodu, kus saaks vabalt aias liikuda ja kindlasti tahaks ta käia koos peremehe/-naisega jalutuskäikudel – energiat tal selleks jätkub.”
Veidi enne jaanipäeva sai Semu broneeritud. Siis aga tühistati broneering taas. Mitte, et Semu oleks midagi valesti teinud. Pere ei saanud lihtsalt kokkuleppele.
Nüüd on Semul lootust saada Soome.

Semu kolis 19.11.14 oma päriskoju Soome

Lisa kommentaar