Leenu ja pojad

Leenu ja pojad

19. juulil tõime ühest Rohu tänava kolooniast ära kaks emast kassi. Üks neist, nagu järgmisel päeval kliinikus selgus, oli just-just poeginud. Mõlemad kassid said steriliseeritud ja et kiisupojad hukka ei saaks, lasime emme uuesti vabadusse lootuses ta hiljem koos poegadega kätte saada. Seniks aga käisime iga päev talle süüa viimas.
Paar nädalat tagasi veendusime, et olime kassi uuesti vabadusse lastes ja teda toitmas käies teinud õige otsuse – neli pisikest pojukest sibasid nende koduks oleva kuuri kolahunnikute vahel ringi. Kolm triibikut, kes emasse läinud, ja üks papa nägu lumivalge tegelane 🙂 Valgel kassipojal on kolm jalga. Aga õnneks see tema elu mitte kuidagi ei sega, ta saab suurepäraselt hakkama ja on üks vahva pisike tirts.
Kartus, et ema uuesti püügipuuri saamine võib keeruliseks osutuda, ei pidanud paika – sel neljapäeval tabasime ühe pisitriibiku ja veidi hiljem ka emme. Reede õhtuks oli aga kogu seltskond käes ja turvakodusse toimetatud. Papa Lumi peab veel mõnda aega tänaval oma järjekorda ootama, kuna teatavasti naistel-lastel on eesõigus 🙂 Ja siis peaks selle kolooniaga olema kõik, vähemalt rohkem kasse seal hoovis näha ei ole.
Leenu perekond (kaasa arvatud emme Leenu ise) ootab aga kodupakkumisi!

20.10.13 Leenu ainuke poisslaps Leemet sai kodu!

02.11.13 Väike valge Lumi sa kodu!

16.01.14 Üks identsetest triibikutest, Loola, sai kodu!

25.03.14 Liinu läks koju

31.03.14 Läks koju ka emme Leenu

Lisa kommentaar