Kita

Kita

06.07 LÄKS KITA OMA UUDE KOJU LEISI!

Põrisegu trummid ja kõlagu fanfaarid, meie Kita läks täna koju!
Kita, kes koos õe Nupsuga olid meie ühed esimesed Kassikodu asukad. Kassid, kes oma eelmises kodus lihtsalt üle jäid, on tänaseks leidnud endile uued ja head kodud. Loodame, et jäädavaks!
Ilusat elu sulle, kallis Kita! Püüa siis pererahva meeleheaks palju hiiri ja ole sama hea kass, nagu sa Kassikodus olid! Rõõmustame koos sinuga ja samas on kuidagi tühi tunne, et sind Kasskodus enam uksel ootamas ei ole. Palju paisid sulle!

Elu keerdkäikude tõttu otsis uut kodu kaks kassilast, Nupsu ja Kita. Nad on sündinud 9. mail 2011 ja on igati viksid ja tublid. Kassikesed on opereeritud ja saanud ussirohtu,  vaktsineeritud. Kogu elu elanud tubastes tingimustes. Kuna endine perenaine oli töö tõttu kodust kaks nädalat eemal ja enam ei olnud inimest, kes vahepealsel ajal loomade eest hoolitseks, oli ta sunnitud mõtlema kiisude heaolu peale ja kontakteerus meiega. Kassid on süle- ja musikiisud ja harjunud kaisus magama.

Hoiukodu kirjeldas neid 13.03.13 nii:
Mõlemad kiisud on väga sõbralikud ning armastavad inimese lähedust. Nupsu on ehtne sülelaps – kohe, kui peremees/naine istub, on tema süles ja naljalt maha sealt tulla enam ei taha. Ka Kita otsib lähedust, kuid tema on veidi aktiivsem ning liigub rohkem ringi. Kassid on harjunud toas elama ning kasutavad agaralt liivakasti Ööd veedavad kiisud peremehe/naise kaisus, kord teki all, kord padja peal, kus parasjagu soojem on ning neile pai tehes nurrumootor küll õlitamist ei vaja. Kita on ehtne alfa isane – tema on alati esimene, mängus, söömises, pais. Nupsu on tagasihoidlikum nagu õigele preilile kohane ja oskab oma korda oodata, meeldib istuda akna laual ning piiluda õues toimuvat.

Lisa kommentaar