Nagu päkapiku ja maja multikas :)

Nagu päkapiku ja maja multikas :)

Pühapäeva hommik. Facebook.

Kohe hommikul varakult on teinud Ralf postituse, et Vanalinna kooli juures väriseb koer. Läheb aktiivseks jagamiseks, pilt on tõesti õnnetu. 12 ajal päeval helistab Rutt- tema trepikojas õnnetuke, kes tahab vägisi tuppa kaasa tulla, saadab meile pildid samast koerast- palvega avaldada need ja kuulutada Facebookis. Teeme seda. Päeval potsatab postkasti veel üks kiri murelikult loomasõbralt Kerlinilt- see koer on juba teada varasemalt ja nüüd ta jälle ringi liigub ja külmetab, aidake koer tänavalt ära, aidake otsida omanikku.

Nii palju siis teaadaandeid ühe looma kohta lühikese aja jooksul.

Saades oma toimetuste kõrvalt niipalju mahti, et panna ise lõpuks jope selga ja koera otsima minna, teadmata sel hetkel päris täpselt, mis saab siis, kui ma koera tõesti leian, kuhu ma ta panen- heliseb telefon- leidsime FB-s, et meie koer on kadunud, kas te teate temast midagi.

Jah, täpselt nii palju, kui teiegi, tundub. Sest Rutti ma enam kätte ei saanud, pärimaks, kus täpselt on see trepikoda, kus koer tuppalaskmist ootab. Tänaval koera enam näha ei ole, järelikult kuskil soojas…

Luban, et ühinen nendega koera otsingutel. Omanikud tundusid tõesti murelikena.

Jõuan veel postitada FB-sse, et nüüd otsivad omanikud koera, kes teab infot, andku seda!

Sepa ja kohtu tänava ristmikul, jäi Ruti kirjast siiski meelde. Oligi!  Ruti trepikoja leidsin esimese korraga üles ja helistasin ka omanikud kohale, nad sõitsid just sel hetkel minust mööda  Rõõmus taaskohtumine koeraga! Lugu- koer oli antud üleeile uutele omanikele, kuna koera tegelik omanik, ühe otsija ema, tuli maalt linna elama ja kaht koera nad ei saavat linna korteris pidada. Koer oli olnud linnas u. nädala, mis välistab , kui see nüüd tõele vastab, Kerlini versiooni, et see koer juba suvest saadik hulkur linnas. Üleeilsetele- kõige uuematele omanikele nad teda tagasi ei andvat, niisiis otsib koer tegelikult endiselt oma kohta ja oma inimesi. Kui kuulete, et keegi tahab võtta koera, siis see pisike emane 1,5 aastane on saadaval. (53477530)

Endise omaniku süles tagasi
Endise omaniku süles tagasi

Lisa kommentaar