Lexy on koer, kes oma lühikese eluea jooksul on palju kannatada saanud. Ta on läbi põdenud mitu rasket haigust. Nüüd on Lexy terve ja elurõõmus noor plika, kes ei ütle kunagi ära ühestki pallist ega mänguasjast. Ka autosõit on üks tema lemmikutest. Lexy oskab juba istuda, lamada ja kõrval käia ja saab aru paljudest muudest sõnadest. Lexyl on aga veel üks mure, ta tahaks endale seda oma inimest, kes oleks täielikult tema oma ja kes aitaks ja õpetaks tal suureks ja tubliks koeraks kasvada. Lexy on mastifi- bernhardiini segu, mis teeb temast parajalt isepäise koera. Kindlasti tahaks ta koertekoolis edasi käia (algus on tehtud), et aru saada, kuidas on sobilik käituda. See on ka uue kodu valikul üks tingimus. Ta ei sobi ketikoeraks ning samuti ei taha ta oma lühikese karva tõttu talviti või külma ilmaga õues magada. Oma haiguse tõttu peab Lexy praegu sööma ka eritoitu.
12.11.14 kolis Lexy oma uude koju

 

2 Comments

  1. ÜLLE LÄÄNE

    OLEME PENSIONI ABIELUPAAR.MINA OLE AMETILT ARST,KUID PENSIONIL.ELAME KAHEKESI ,LAPSED OMADES ELUDES.Elame Antslas oma majas ja õues,saab jalutada ka metsades,mis lähedal ja suvel sõita tallu ,kus 12 hektarit rohumaad.OLEKSIN HEAKS PERERAHVAKS JUST SELLISELE HAIGELE JA ERIHOOLDUST VAJAJALE,TELLIME NAGUNIIGI OMA LOOMADELE TOIDUD VÄLISMAALT

    1. Tere! Lexyle on juba kolm tahtjat. Tema loovutamise tingimuseks on see, et ta peab käima koertekoolis, kuna tegu on üsna kangekaelse koeraga ja ta kasvab väga suureks. Just täna läheb ta kohtuma ühe võimaliku uue perenaisega, eks näis, kuidas neil läheb.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga